În centrul poveştii se află Kemal İpekçi (Bülent İnal), un om de afaceri de succes, care trăieşte o viaţă de invidiat în Istanbul alături de soţia sa, Suzan İpekçi (Ceyda Düvenci), şi cei doi copii ai lor, Mert şi.

Maria dhe Mustafa Episodi 15 Me Titra Shqip.

May 17, 2023 · sekrete familjare/ 79. The foreign.

Sekrete Familjare.

Sekrete familjare – Episodi 5.

SHERBETI BORONICES/ VAZHDON TENSIONI MIDIS OMERIT DHE KIVILCIM. Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. by studioja ime.

2 years ago.

Zogu Feniks Episodi 44. shtepia ime, fati im. .

. Dec 28, 2022 · Sekrete Familjare Ep.

Zogu Feniks Episodi 43.

vajza ne dritare/ ep.

41:18. Zona Turke.

sekrete familjare/ 78. December 28, 2022 ·.

amaneti 680.
.
“Sekrete familjare” nga 23 Dhjetori çdo të premte 20:05 (3 episode) dhe të dielën 20:05 premierë në Tv Klan.

Familja Erguvan shkatërrohet nga vdekja e vajzës së tyre, por tashmë është detyra e Xhejlinit të luftojë.

.

Doruk fillon punë si pjata-larës. . filma me perkthim shqip.

. by studioja ime. Episodi 38. . Zogu Feniks Episodi 44. SHERBETI BORONICES/ VAZHDON TENSIONI MIDIS OMERIT DHE KIVILCIM.

.

Kanali Shtate. Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur.

Sekrete Familjare.

Sekrete familjare - Episodi 14.

Gonul Dagi Episodi 2.

Mar 12, 2021 · Sekrete Familjare - Episodi 1.

Sekrete familjare - Episodi 91 21:.